Sunglasses Cat-eye shape, SK6002, Green :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Очила за сонце

Sunglasses Cat-eye shape, SK6002, Green

15.000 ден.

Разиграниот дизајн е инспириран од нашето семејство Lucent. Рамките се изработени од темно зелен ацетат и имаат зелени леќи и зелени кристали во форма на октагон на секоја слепоочница. Акцентите во златни тонови околу кристалите ги прават луксузни. Додадете го овој класичен изглед во вашата гардероба и дочекајте го денот со стил. Инспиративен подарок за оние што ги сакате.


  • Шифра 5679539
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија ширина на објектив: 5.3 cm ширина на мост: 1.8 cm
  • Материјал Комбинирани метали
  • Боја Зелена

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија