Sunglasses Cat-eye shape, SK6002, Multicolored :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Очила за сонце

Sunglasses Cat-eye shape, SK6002, Multicolored

15.000 ден.

Инспирирани од нашето смело семејство Lucent овие очила за сонце со форма на мачкини очи се навистина шик. Рамките се изработени од црн ацетат и имаат розови леќи и розови кристали во форма на октагон на секоја слепоочница. Акцентите во розово златни тонови околу кристалите ги прават луксузни. Додадете го овој класичен изглед во вашата гардероба и дочекајте го денот со стил. Инспиративен подарок за оние што ги сакате.


  • Шифра 5679532
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија ширина на објектив: 5.3 cm ширина на мост: 1.8 cm
  • Боја Црна • Розева
  • Материјал Комбинирани метали

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија