Stone Necklace, Multi-colored, Rhodium plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ланче

Stone Necklace, Multi-colored, Rhodium plated

6.750 ден.

Stone колекција на Swarovski со безвременски дизајн коja ќе го збогати вашиот секојдневен изглед. Искомбинирајте ja со накит од истата колекција за блескав впечаток.Инспиративен подарок за оние што ги сакате.

Водич за големина
  • Шифра 5445706
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Црна • Сребрена
  • Материјал Родиран
  • Димензија 38/2X1 CM
  • Тип на ланчиња Ланче со привезок