Swarovski Symbolic Evil Eye Pendant, Blue, Mixed metal finish :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ланче

Swarovski Symbolic Evil Eye Pendant, Blue, Mixed metal finish

5.450 ден.

Symbolic колекцијата на Swarovski e совршен спој на модерното со класичното, коja ќе го збогати вашиот секојдневен изглед. Искомбинирајте ja со накит од истата колекција за блескав впечаток. Инспиративен подарок за оние што ги сакате.

Водич за големина
  • Шифра 5172560
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 38/2X1.5 CM
  • Тип на ланчиња Ланче со привезок
  • Боја Златна • Сина
  • Материјал Розе позлата