Crystalline Glam Watch, Leather Strap, Gray, Rose-gold tone PVD :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Часовник

Crystalline Glam Watch, Leather Strap, Gray, Rose-gold tone PVD

19.000 ден.

Елегантен часовник со rose gold позлата, внатрешноста е исполнета со околу 1000 сјајни кристали. Дизајнот е инспирација од убавината и чистотата на дождовните капки. Часовникот е со Швајцарски механизам, минерално стакло со висока резистентност на гребење а Сваровски логото се наоѓа на местото на 12 часот


  • Шифра 5452455
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија Ø 35 MM/19 CM
  • Боја Златна • Сива