Hyperbola pendant Infinity, White, Rhodium plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ланче

Hyperbola pendant Infinity, White, Rhodium plated

9.990 ден.

Овој блескав приврзок Hyperbola се одликува со симболот на бесконечност - трајна претстава на вечната убавина. Обложен е со родиум и светли Сваровски кристали, закачен на нежен синџир. Еден Сваровски кристал е поставен на крајот од синџирот за дополнителен допир на луксуз. Подарете го ова парче на некој близок или носете го Вие за да го разубавите вашиот секојдневен стил.

Водич за големина
  • Шифра 5679434
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Сребрена
  • Материјал Родиран
  • Димензија минимална должина: 38 cm максимална должина: 45 cm
  • Тип на ланчиња Ланче со привезок