Time Necklace, White, Mixed metal finish :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ѓердан

Time Necklace, White, Mixed metal finish

15.900 ден.

Time колекцијата на Swarovski, совршен спој на модерното со класичното, коja ќе го збогати вашиот секојдневен изглед. Трендот на накит со дизајн на синџири е се уште актуелен, а оваа колекција е идеална за комбинирање и стилизирање.

Водич за големина
  • Шифра 5558521
  • Гаранција 24 месеци
  • Тип на ланчиња Ѓердан
  • Димензија 40X1.5 CM
  • Материјал Позлата • Комбинирани метали
  • Боја Златна • Сребрена • Жолта