Twist Rows Pendant, Blue, Rhodium plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ланче

Twist Rows Pendant, Blue, Rhodium plated

5.800 ден.

Twist колекцијата на Swarovski e совршен спој на модерното со класичното, коja ќе го збогати вашиот секојдневен изглед. Искомбинирајте ja со накит од истата колекција за блескав впечаток.Инспиративен подарок за оние што ги сакате.

Водич за големина
  • Шифра 5582806
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Сребрена • Сина
  • Материјал Родиран
  • Димензија 38/1.6X0.8 CM
  • Тип на ланчиња Ланче со привезок