Wonder Woman Necklace, Gold tone, Gold-tone plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ново

Ѓердан

Wonder Woman Necklace, Gold tone, Gold-tone plated

31.500 ден. 22.050 ден. -30 %

Најновата соработка на Atelier Swarovski со Warner Bros e по повод новиот филм “Wonder Woman 1984”. Инспирацијата е од златниот штит на главната хероина.Совршениот спој на моќ и женственост ја прави погодна за секојдневни комбинации, но и идеален подарок за колекционери и фанови на супер херои.

Водич за големина
  • Шифра 5535586
  • Гаранција 24 месеци