Angelic Stud Pierced Earrings, White, Gold-tone plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ново

Обетки

Angelic Stud Pierced Earrings, White, Gold-tone plated

4.750 ден.

Swarovski ланче со безвременски дизајн кое ќе го збогати вашиот секојдневен изглед. Искомбинирајте го со накит од истата колекција за блескав впечаток.Инспиративен подарок за оние што ги сакате.


  • Шифра 5505470
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 1 cm
  • Материјал Позлата
  • Тип на обетки Кратки обетки
  • Боја Златна