Attract Soul Pierced Earrings, Pink, Rhodium plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Обетки

Attract Soul Pierced Earrings, Pink, Rhodium plated

5.150 ден.

Attract колекција на Swarovski со безвременски дизајн коja ќе го збогати вашиот секојдневен изглед. Искомбинирајте ja со накит од истата колекција за блескав впечаток.Инспиративен подарок за оние што ги сакате.


  • Шифра 5517118
  • Гаранција 24 месеци
  • Материјал Родиран
  • Димензија 0.9X1.2 CM
  • Тип на обетки Кратки обетки
  • Боја Сребрена • Розева