Symbolica pendant Evil eye, Small, Multicolored, Gold-tone plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ланче

Symbolica pendant Evil eye, Small, Multicolored, Gold-tone plated

9.790 ден.

Прифатете ја позитивноста со приврзокот Symbolica. Накитот обложен со златни тонови е совршен пример на savoir-faire од страна на Сваровски. Мотивот око е изработен со фацетиран прстен , црно паве и танцувачки централен кристал во сина боја. Инспиративен подарок за оние што ги сакате.

Водич за големина
  • Шифра 5692169
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Црна • Златна • Сина
  • Димензија минимална должина: 38 cm максимална должина: 45 cm
  • Материјал Позлата
  • Тип на ланчиња Ланче со привезок