Hyperbola stud earrings Heart, Blue, Rhodium plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Обетки

Hyperbola stud earrings Heart, Blue, Rhodium plated

9.450 ден.

Овие обетки во форма на срце се убав начин да ја внесете страста во вашиот стил. Секое парче е обложено со родиум, создадено со дизајн на кафез за да се постигне максимален волумен. За да се подобри ефектот на куполата, обетките се украсени со Сваровски кристали во сина боја, поставени со помош на шатонаж техника , додека во центарот еден светол Сваровски кристал ја привлекува светлината од секој агол. Искомбинирајте ги со приврзок од истата колекција за врвен љубовен изглед. Инспиративен подарок за оние што ги сакате.


  • Шифра 5683576
  • Гаранција 24 месеци
  • Материјал Родиран
  • Димензија 1.2 x 1.3 cm
  • Тип на обетки Кратки обетки
  • Боја Сребрена • Сина