Mickey Pierced Earrings, Black, Gold-tone plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Обетки

Mickey Pierced Earrings, Black, Gold-tone plated

3.850 ден.

Инспирирани од јунаците на Disney, Swarovski ја создава оваа колекција која го потикнува младешкиот дух. Инспиративен подарок за сите оние кои ги сакаат карактерите на Disney


  • Шифра 5566691
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 1.1X1.3 CM
  • Боја Црна • Црвена
  • Материјал Позлата
  • Тип на обетки Кратки обетки