Sparkling Dance Pierced Earrings, White, Rose-gold tone plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Обетки

Sparkling Dance Pierced Earrings, White, Rose-gold tone plated

6.250 ден.

Колекцијата Sparkling Dance e производ на долгогодишно искуство, уметност и техника во обработка на кристали. Централниот кристал игра со секое ваше движење создавајќи блескав сјај.Инспиративен подарок за оние што ги сакате.


  • Шифра 5468118
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела
  • Димензија 1.5 CM
  • Тип на обетки Кратки обетки
  • Материјал Розе позлата