Mesmera pendant Octagon cut, Small, White, Rhodium plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ланче

Mesmera pendant Octagon cut, Small, White, Rhodium plated

9.990 ден.

Mesmera колекцијата на Swarovski e совршен спој на модерното со класичното, коja ќе го збогати вашиот секојдневен изглед. Искомбинирајте ja со накит од истата колекција за блескав впечаток.Инспиративен подарок за оние што ги сакате.

Водич за големина
  • Шифра 5669915
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Сребрена
  • Материјал Родиран
  • Димензија минимална должина: 40 cm максимална должина: 47 cm
  • Тип на ланчиња Ланче со привезок