Uptown Watch, Leather strap, Black, Rose-gold tone PVD :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Часовник

Uptown Watch, Leather strap, Black, Rose-gold tone PVD

19.000 ден. 13.300 ден. -30%

Часовник со софистициран и кежуал дизајн, изработен од еден голем брусен кристал и кожно ремче во црна боја прикладен за носење во секоја прилика. Швајцарски механизам.


  • Шифра 5547710
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 29.5 X 20 MM/19 CM
  • Боја Црна • Златна