Chroma drop earrings Heart, Red, Gold-tone plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Обетки

Chroma drop earrings Heart, Red, Gold-tone plated

6.990 ден.

Внесете романтика во вашиот стил благодарение на овие волшебни Chroma обетки. Секое парче е обложено во златни тонови, имаат мини обрач со отстранлив мотив во облик на срце, кој е направен од Сваровски кристал во црвена боја и акцентиран со јасни квадратни кристали околу рабовите. Интересен пар обетки кои може да се носат на повеќе начини. Инспиративен подарок за оние што ги сакате.


  • Шифра 5684760
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 2 x 0.8 cm
  • Материјал Позлата
  • Тип на обетки Кратки обетки
  • Боја Златна • Црвена