Attract Round Set, Blue, Rhodium plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Сет: Ланче и обетки

Attract Round Set, Blue, Rhodium plated

6.250 ден.

Attract колекција на Swarovski со безвременски дизајн коja ќе го збогати вашиот секојдневен изглед. Искомбинирајте ja со накит од истата колекција за блескав впечаток.Инспиративен подарок за оние што ги сакате.


  • Шифра 5536554
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Сребрена • Сина
  • Материјал Родиран
  • Димензија 38/0.5 CM

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

Swarovski Infinity Set, White, Rhodium plated

8.350 ден. Нема на залиха

Tennis Deluxe Mixed Set, White, Rhodium plated

12.900 ден. Нема на залиха
Ново Tennis Deluxe V Mixed Set, White, Rhodium plated Tennis Deluxe V Mixed Set, White, Rhodium plated

Tennis Deluxe V Mixed Set, White, Rhodium plated

19.300 ден. Нема на залиха

One Set, Multi-colored, Rose-gold tone plated

8.350 ден. Нема на залиха

Tennis Deluxe Set, White, Rhodium plated

17.900 ден. Нема на залиха
Ново Eternal Flower Dragonfly Set, Pink, Rose-gold tone plated Eternal Flower Dragonfly Set, Pink, Rose-gold tone plated

Eternal Flower Dragonfly Set, Pink, Rose-gold tone plated

7.700 ден. Нема на залиха
Ново Swarovski Infinity Heart Set, White, Mixed metal finish Swarovski Infinity Heart Set, White, Mixed metal finish

Swarovski Infinity Heart Set, White, Mixed metal finish

9.650 ден. Нема на залиха

Twist Set, White, Rhodium plated

8.350 ден. Нема на залиха