Attract Set, White, Gold-tone plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Сет: Ланче и обетки

Attract Set, White, Gold-tone plated

6.450 ден.

Attract колекција на Swarovski со безвременски дизајн коja ќе го збогати вашиот секојдневен изглед. Искомбинирајте ja со накит од истата колекција за блескав впечаток.Инспиративен подарок за оние што ги сакате.


  • Шифра 5510683
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Златна
  • Димензија 38/0.5 CM
  • Материјал Позлата

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија