Swarovski Infinity Set, White, Rhodium plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Сет: Ланче и обетки

Swarovski Infinity Set, White, Rhodium plated

8.350 ден.

Infinity колекцијата на Swarovski e со симбол на бесконечност и љубов, совршен спој на модерното со класичното.Искомбинирајте ja со накит од истата колекција за блескав впечаток. Инспиративен подарок за оние што ги сакате.


  • Шифра 5540702
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Сребрена
  • Материјал Родиран
  • Димензија 38/1.6X0.6 CM

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија