Swarovski Infinity Heart Set, White, Mixed metal finish :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Сет: Ланче и обетки

Swarovski Infinity Heart Set, White, Mixed metal finish

9.650 ден.

Infinity колекцијата на Swarovski e со симбол на бесконечност и љубов, совршен спој на модерното со класичното.Искомбинирајте ja со накит од истата колекција за блескав впечаток.Инспиративен подарок за оние што ги сакате.


  • Шифра 5521040
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Златна
  • Материјал Родиран • Розе позлата • Комбинирани метали
  • Димензија 38/1.6X0.6 CM

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

Attract Set, White, Gold-tone plated

6.450 ден. Нема на залиха

Swarovski Infinity Set, White, Rhodium plated

8.350 ден. Нема на залиха

Tennis Deluxe Mixed Set, White, Rhodium plated

12.900 ден. Нема на залиха

Tennis Deluxe Set, White, Rhodium plated

17.900 ден. Нема на залиха
Ново Tennis Deluxe V Mixed Set, White, Rhodium plated Tennis Deluxe V Mixed Set, White, Rhodium plated

Tennis Deluxe V Mixed Set, White, Rhodium plated

19.300 ден. Нема на залиха

Twist Set, White, Rhodium plated

8.350 ден. Нема на залиха