Hyperbola drop earrings Heart, White, Rhodium plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Обетки

Hyperbola drop earrings Heart, White, Rhodium plated

10.900 ден.

Внесете прекрасен допир на љубов во вашиот стил со овие експресивни обетки. Секое парче е обложено со родиум и дизајнирано како кафез во облик на срце за максимален волумен. За да се подобри ефектот на куполата обетките се украсени со кружни проѕирни Сваровски кристали, поставени со помош на техниката шатонаж. Искомбинирајте ги со приврзок од истата колекција за софистициран изглед. Инспиративен подарок за оние што ги сакате.


  • Шифра 5684384
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Сребрена
  • Материјал Родиран
  • Тип на обетки Висечки обетки
  • Димензија 1.5 x 1.4 cm