Crystal Shimmer Ballpoint Pen, Rose-gold tone, Rose-gold tone plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Пенкало

Crystal Shimmer Ballpoint Pen, Rose-gold tone, Rose-gold tone plated

2.450 ден.

Crystal Shimmer пенкалото е исполнето со Swarovski кристали користеjќи специјална техника. Може да биде внимателно одбран подарок за оние што ви значат.


  • Шифра 5595673
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Златна • Розева
  • Материјал Розе позлата