GARDEN TALES:DECOR VASE S :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

GARDEN TALES:DECOR VASE S

2.790 ден. 1.953 ден. -30%

Изработенa во стакло и четкан златен метал, нејзините топли тонови и елегантната силуета ќе додадат префинет стил на домот. Прекрасен подарок особено искомбинирана со блескав кристален цвет или цветен магнет од колекцијата Garden Tales. Предмет за декорација. Не е играчка. Не е погоден за деца под 15 години. Не е погодна за употреба со вода.


  • Шифра 5557808
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 16 x 7 x 7 cm
  • Боја Златна

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

-34 % Elegance of Africa Decorative Box Ujamaa Elegance of Africa Decorative Box Ujamaa

Elegance of Africa Decorative Box Ujamaa

15.000 ден. 9.975 ден.
Ново Zodiac Capricorn Zodiac Capricorn

Zodiac Capricorn

6.290 ден.
Ново Idyllia Bee and Cherry Idyllia Bee and Cherry
Ново Idyllia Baby Owl Idyllia Baby Owl

Idyllia Baby Owl

8.990 ден.
Ново Idyllia Squirrel and Acorn Idyllia Squirrel and Acorn
Ново Zodiac Sagittarius Zodiac Sagittarius

Zodiac Sagittarius

6.250 ден.
-34 % Elegance of Africa Candle Holder Ujamaa Elegance of Africa Candle Holder Ujamaa

Elegance of Africa Candle Holder Ujamaa

21.000 ден. 13.965 ден.

SCS Annual Edition Edelweiss Ornament 2023

7.950 ден. Нема на залиха
-30 % Garden Tales Decorative Vase, Large Garden Tales Decorative Vase, Large

Garden Tales Decorative Vase, Large

3.990 ден. 2.793 ден.
Ново Florere Forget-me-not Florere Forget-me-not