Angelic Rectangular Necklace, Green, Rhodium plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ланче

Angelic Rectangular Necklace, Green, Rhodium plated

5.150 ден.

Angelic колекција на Swarovski со безвременски дизајн коja ќе го збогати вашиот секојдневен изглед. Искомбинирајте ja со накит од истата колекција за блескав впечаток.Инспиративен подарок за оние што ги сакате.

Водич за големина
  • Шифра 5559380
  • Гаранција 24 месеци
  • Материјал Родиран
  • Димензија 38 cm
  • Тип на ланчиња Ланче со привезок
  • Боја Сребрена • Зелена