Nostalgia Duster Pierced Earrings, Gold plating :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Обетки

Nostalgia Duster Pierced Earrings, Gold plating

28.900 ден. 14.450 ден. -50 %


  • Шифра 5414519
  • Гаранција 24 месеци
  • Тип на обетки Висечки обетки
  • Димензија 8.9 x 1.3 cm
  • Atelier Swarovski Atelier Swarovski
  • Материјал Позлата
  • Боја Златна • Зелена • Црвена