Angelic Round Pendant, White, Rhodium plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Angelic Round Pendant, White, Rhodium plated

5.450 ден.

Angelic колекција на Swarovski со безвременски дизајн коja ќе го збогати вашиот секојдневен изглед. Искомбинирајте ja со накит од истата колекција за блескав впечаток.Инспиративен подарок за оние што ги сакате.

Водич за големина
  • Шифра 5567931
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Сребрена
  • Материјал Родиран
  • Димензија 38cm
  • Тип на ланчиња Ланче со привезок