My Little Kris Bear Baby :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

My Little Kris Bear Baby

3.450 ден.

Мечињата на Swarovski Kris Bear се омилени меѓу колекционерите веќе 25 години. Ова преслаткото мече е совршен подарок за новороденче.


  • Шифра 5557541
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Сина • Розева
  • Димензија 2.5 x 2.3 x 2 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија