Tigris hoop earrings, Yellow, Rhodium plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ново

Обетки

Tigris hoop earrings, Yellow, Rhodium plated

8.350 ден.

Колекцијата Tigris, инспирирана од дрвото на животот, е најновото освежување кое ни доаѓа од Atelier Swarovski. Луксузен и гламурозен накит кој ќе ве воодушеви со својот дизајн. Инспиративен подарок за оние што ги сакате.


  • Шифра 5610958
  • Гаранција 24 месеци
  • Материјал Родиран
  • Atelier Swarovski Atelier Swarovski
  • Тип на обетки Кратки обетки
  • Боја Жолта