Disney Minnie Mouse pendant White, Rhodium plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ланче

Disney Minnie Mouse pendant White, Rhodium plated

7.950 ден.

Овој радосен привезок инспириран од Мини Маус што намигнува е создаден по повод 100 години од Disney. Има централен мотив изработен од бели кристали во паве техника обложен со родиум и е совршен за секој со свој разигран стил. Инспиративен подарок за оние што ги сакате.

Водич за големина
  • Шифра 5667612
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Сребрена
  • Материјал Родиран
  • Димензија минимална должина: 42cm максимална должина: 49cm
  • Тип на ланчиња Ланче со привезок