Constella earrings, Asymmetrical, White, Gold :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Обетки

Constella earrings, Asymmetrical, White, Gold

8.350 ден.

Создадена и инспирирана од убавината на соѕвездието прекрасната Constella колекција е дизајнирана од креативната директорка Giovanna Engelbert.Внесете дел од магијата на космосот во Вашето секојдневие.Искомбинирајте ја со накит од истата колекција за блескав впечаток.Инспиративен подарок за оние што ги сакате.


  • Шифра 5600490
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Златна
  • Тип на обетки Висечки обетки
  • Димензија 13.5 cm
  • Материјал Позлата