Constella hoop earrings, White, Rose-gold tone :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ново

Обетки

Constella hoop earrings, White, Rose-gold tone

7.700 ден.

Создадена и инспирирана од убавината на соѕвездието прекрасната Constella колекција е дизајнирана од креативната директорка Giovanna Engelbert.Внесете дел од магијата на космосот во Вашето секојдневие.Искомбинирајте ја со накит од истата колекција за блескав впечаток.Инспиративен подарок за оние што ги сакате


  • Шифра 5609706
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Кафеава
  • Материјал Розе позлата
  • Тип на обетки Кругови