Mesmera clip earring, Single, Octagon cut crystal :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Обетки

Mesmera clip earring, Single, Octagon cut crystal

3.150 ден.

Направете уникатен изглед со обетката од колекцијата Mesmera која што има зачудувачки и иновативен дизајн.Оваа обетка може да ја носите на секој дел од увото и да имате впечатлив изглед.Инспиративен подарок за оние што ги сакате.Ова парче е единствена обетка и не доаѓа во пар.


  • Шифра 5600860
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела
  • Материјал Родиран
  • Димензија 2 cm x 1.5 cm
  • Тип на обетки Клип обетки