Orbita earrings, Asymmetrical, Drop cut crystals :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Обетки

Orbita earrings, Asymmetrical, Drop cut crystals

9.950 ден.

Колекцијата Orbita дизајнирана од Giovanna Engelbert е прекрасен спој на бои и иновации.Овие уникатни обетки со својот механизам ќе ви овозможат различни комбинации. Искомбинирајте ja со накит од истата колекција за блескав впечаток.Инспиративен подарок за оние што ги сакате.


  • Шифра 5600523
  • Гаранција 24 месеци
  • Тип на обетки Висечки обетки
  • Димензија 2.5 cm x 1.1 cm
  • Боја Златна • Кафеава • Црвена • Виолетова
  • Материјал Комбинирани метали