Millenia earrings, Circle, White, Rhodium plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ново

Обетки

Millenia earrings, Circle, White, Rhodium plated

9.650 ден.

Обетките од колекцијата Millenia дизајнирани од креативната директорка Giovanna Engelbert, со геометриски дизајн и минимална форма, даваат максимален впечаток и влијание.Инспиративен подарок за оние што ги сакате.


  • Шифра 5602780
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Сребрена
  • Материјал Родиран
  • Димензија 3 cm
  • Тип на обетки Кругови