BALLERINA :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

BALLERINA

25.700 ден. 20.560 ден. -20%

Инспирирана од женственоста и грациозноста на балерините. Изработено во комбинација на розев и безбоен сјаен кристал.


  • Шифра 5428650
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Розева
  • Димензија 18.5 x 8.1 x 6.3 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

Ново Harry Potter Hedwig Harry Potter Hedwig

Harry Potter Hedwig

9.950 ден.
-30 % KRIS BEAR - GEMINI KRIS BEAR - GEMINI

KRIS BEAR - GEMINI

3.450 ден. 2.415 ден.

DUCKS

5.450 ден.

FROG PRINCE

4.750 ден. Нема на залиха

BLOSSOMING ROSE, RED

11.500 ден. Нема на залиха

ROSE BOUQUET

9.950 ден.

OWL COUPLE

9.950 ден. Нема на залиха
Ново Garden Tales Cherry Blossom Magnet, Large Garden Tales Cherry Blossom Magnet, Large

Garden Tales Cherry Blossom Magnet, Large

2.250 ден. Нема на залиха