Mesmera clip earring, Trilliant cut crystal, White :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Обетки

Mesmera clip earring, Trilliant cut crystal, White

3.150 ден. 2.205 ден. -30%

Направете уникатен изглед со обетката од колекцијата Mesmera која што има зачудувачки и иновативен дизајн.Оваа обетка може да ја носите на секој дел од увото и да имате впечатлив изглед.Инспиративен подарок за оние што ги сакате.Ова парче е единствена обетка и не доаѓа во пар.


  • Шифра 5600758
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Сребрена
  • Материјал Родиран
  • Димензија 2.5 cm x 1.7 cm
  • Тип на обетки Клип обетки