Harmonia choker, Cushion cut crystals, White :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ѓердан

Harmonia choker, Cushion cut crystals, White

25.000 ден.

Колекцијата Harmonia, дизајнирана од креативниот директор Џована Енгелберт создава илузија на совршено лебдечки кристали.Стилизирајте го вашиот изглед со останатата Колекција I за блескав впечаток.Инспиративен подарок за оние што ги сакате.

Водич за големина
  • Шифра 5600942
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Црна
  • Тип на ланчиња Ѓердан
  • Димензија 36 cm
  • Материјал Комбинирани метали