BALLERINA UNDER BELL JAR :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

BALLERINA UNDER BELL JAR

11.600 ден.

Инспирирана од женственоста и грациозноста на балерините. Изработено во комбинација на розев и безбоен сјаен кристал.


  • Шифра 5428649
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Розева
  • Димензија 10.1 x 6.9 x 6.9 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

FLOWER DREAMS - RED ROSE, LARGE

6.450 ден. Нема на залиха
Ново SHELLY THE TURTLE SHELLY THE TURTLE

SHELLY THE TURTLE

4.500 ден.

KRIS BEAR - YOU'RE THE BEST

6.450 ден. Нема на залиха
Ново BLUE JAY BLUE JAY

BLUE JAY

6.450 ден.
Ново Garden Tales Cherry Blossom Magnet, Large Garden Tales Cherry Blossom Magnet, Large

Garden Tales Cherry Blossom Magnet, Large

2.500 ден. Нема на залиха

STATUE OF LIBERTY

9.650 ден. Нема на залиха

FROG PRINCE

4.500 ден.