Harmonia pendant, Oversized crystals, White :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ѓердан

Harmonia pendant, Oversized crystals, White

9.950 ден.

Колекцијата Harmonia, дизајнирана од креативниот директор Џована Енгелберт создава илузија на совршено лебдечки кристали.Стилизирајте го вашиот изглед со останатата Колекција I за блескав впечаток.Инспиративен подарок за оние што ги сакате.

Водич за големина
  • Шифра 5600042
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Црна
  • Димензија 75 cm
  • Тип на ланчиња Ланче со привезок
  • Материјал Комбинирани метали