Chroma necklace, Pink, Rhodium plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ланче

Chroma necklace, Pink, Rhodium plated

7.450 ден.

Водич за големина
  • Шифра 5608647
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Розева
  • Материјал Родиран
  • Димензија 42 cm
  • Тип на ланчиња Ланче со привезок