Chroma hoop earrings, Pink, Gold-tone plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ново

Обетки

Chroma hoop earrings, Pink, Gold-tone plated

16.000 ден.


  • Шифра 5600895
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 4.5 cm
  • Материјал Позлата
  • Боја Златна • Розева
  • Тип на обетки Кругови