Orbita necklace, Square cut crystal, White, Gold :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ѓердан

Orbita necklace, Square cut crystal, White, Gold

12.500 ден.

Колекцијата Orbita дизајнирана од Giovanna Engelbert е прекрасен спој на бои и иновации.Ова ланче со својот механизам ќе ви овозможи различни комбинации. Искомбинирајте ja со накит од истата колекција за блескав впечаток.Инспиративен подарок за оние што ги сакате.

Водич за големина
  • Шифра 5600513
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Сина • Жолта
  • Тип на ланчиња Ѓердан
  • Димензија 50 cm
  • Материјал Розе позлата