Orbita earrings, Asymmetrical, Octagon cut crystal :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Обетки

Orbita earrings, Asymmetrical, Octagon cut crystal

9.950 ден.

Колекцијата Orbita дизајнирана од Giovanna Engelbert е прекрасен спој на бои и иновации.Овие уникатни обетки со својот механизам ќе ви овозможат различни комбинации. Искомбинирајте ja со накит од истата колекција за блескав впечаток.Инспиративен подарок за оние што ги сакате.


  • Шифра 5600519
  • Гаранција 24 месеци
  • Тип на обетки Висечки обетки
  • Димензија 2.6 cm x 1.2 cm
  • Материјал Комбинирани метали
  • Боја Сина • Зелена • Виолетова