Hyperbola earrings, Large, White, Rhodium plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Обетки

Hyperbola earrings, Large, White, Rhodium plated

32.000 ден.

Колекцијата Hyperbola дизајнирана од креативната директорка Giovanna Engelbert е создадена да внесе допир на магија и драма во вашето секојдневие, без разлика дали ќе ја искомбинирате со едноставна бела кошула и фармерки или пак со елегантна облека. Комбинирајте ја со накит од истата колекција за блескав впечаток. Инспиративен подарок за оние што ги сакате.


  • Шифра 5598344
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Сребрена
  • Материјал Родиран
  • Тип на обетки Висечки обетки
  • Димензија 3.2 cm x 2.4 cm