Jungle Beats Decorative Box Andoki, Green :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

Jungle Beats Decorative Box Andoki, Green

11.500 ден. 6.555 ден. -43%

Оваа прекрасна и функционална кутија во зелена боја е инспирирана од ананасот кој симболизира топлина,пријателство и гостопримство е совршен подарок за секоја пригода. Не е играчка. Не е соодветно за деца под 15 години.


  • Шифра 5557810
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 12.4 x 7 x 7 cm
  • Боја Златна • Зелена

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија