Dulcis necklace, Green :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ново

Ѓердан

Dulcis necklace, Green

6.750 ден.

Колекцијата Dulcis дизајнирана од креативната директорка Giovanna Engelbert е инспирирана од поп-арт културата и има разигран и специфичен дизајн. Овa ланче/чокер можете да го носите самостојно или да го искомбинирате со накит од истата колекција за максимален ефект.Инспиративен подарок за оние што ги сакате.

Водич за големина
  • Шифра 5601585
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 42 cm x 2cm x2 cm
  • Тип на ланчиња Кратко ланче (Чокер)
  • Материјал Комбинирани метали
  • Боја Розева • Зелена