Dulcis Stud Earrings, Blue :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Обетки

Dulcis Stud Earrings, Blue

8.750 ден. 7.000 ден. -20%

Колекцијата Dulcis дизајнирана од креативната директорка Giovanna Engelbert е инспирирана од поп-арт културата и има разигран и специфичен дизајн. Овие уникатни обетки можете да ги носите самостојно или да ги искомбинирате со накит од истата колекција за максимален ефект.Инспиративен подарок за оние што ги сакате.


  • Шифра 5601588
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 2 cm x 2 cm
  • Тип на обетки Кратки обетки
  • Материјал Комбинирани метали
  • Боја Сина • Жолта