Dulcis necklace, Purple :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ѓердан

Dulcis necklace, Purple

9.950 ден. 7.960 ден. -20%

Колекцијата Dulcis дизајнирана од креативната директорка Giovanna Engelbert е инспирирана од поп-арт културата и има разигран и специфичен дизајн. Оваа уникатна огрлица можете да ја носите самостојно или да ја искомбинирате со накит од истата колекција за максимален ефект.Инспиративен подарок за оние што ги сакате.

Водич за големина
  • Шифра 5610290
  • Гаранција 24 месеци
  • Тип на ланчиња Ѓердан
  • Димензија 80 cm x 4 x 2.6 cm
  • Материјал Комбинирани метали
  • Боја Жолта • Виолетова